Wynajmij lokal na Swoją imprezę

Jest takie miejsce w Warszawie, gdzie przygotujemy dla Ciebie imprezę – tak jak lubisz.
Image 1


 

Oferujemy super lokal o powierzchni 150 m2, mieszczącym do 50 osób. Będziesz mieć tu do dyspozycji wspaniały bar, parkiet do tańczenia oraz strefę wypoczynku. Na Twoje życzenie zaaranżujemy pomieszczenie tak, aby odpowiadało charakterowi spotkania. To unikalne miejsce na Twoją zamkniętą imprezę! Organizujemy tu różnego rodzaju eventy - sprawdź jakie - kliknij

 

O nas dla Was Image 2

Chcesz zorganizować niezapomnianą imprezę urodzinową, wyjątkowy wieczór panieński, bal karnawałowy, spotkanie integracyjne dla swoich pracowników? A może jakąś inną imprezę, która chodzi Ci po głowie, ale nie masz pomysłu, gdzie można byłoby ją urządzić? Spotkanie rodzinne, bal dla absolwentów a może turniej brydżowy?

My oferujemy wyjątkowy lokal w Warszawie, w którym zorganizujemy Twoją wymarzoną imprezę w bardzo konkurencyjnej cenie. Możesz wynająć od nas sam lokal i zająć się szczegółami osobiście, albo wynająć lokal i wybrać dodatkowe opcje, które oferujemy.

Możesz skorzystać z naszego cateringu, tematycznego wystroju sali oraz wynajmu Hummera wraz z kierowcą (super opcja na przykład przy organizacji wieczoru panieńskiego).

Poczuj klimat miejsca

 

 

Organizujemy tu takie eventy jak:

Image 2

- Spotkania firmowe i imprezy integracyjne
- Imprezy urodzinowe, imieninowe, rocznice
- Uroczystości rodzinne (kameralne wesela, chrzciny, komunie)

Przygotujemy również:

Image 3

- Kazdy rodzaj imprezy i spotkania organizowany na życzenie klienta (Recitale, wernisaże, bale absolwentów, bale karnawałowe, prezentacje i spotkania tematyczne)

Wieczory panieńskie:

Image 4

Nasz lokal polecamy w szczególności na WIECZORY PANIEŃSKIE – to idealne miejsce na stworzenie niezapomnianej imprezy, możliwość organizacji wielu niespodzianek oraz dodatkowo wynajmu naszego Hummera wraz z przystojnym kierowcą :)

Kontakt

Zapraszamy do odwiedzenia lokalu i zapoznania się bliżej z naszą ofertą. Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny:

email:info@gevent.pl

Tel: +48 531 211 557

Gdzie jesteśmy

GEvent
ul. Chochołowska 9
02-954 WarszawaWyświetl większą mapę

s